+90 262 335 22 24 3e@3ereklam.com

Dijital Baskı

Dijital baskı folyosu (sticker, etiket) üzerine iç mekan dijital baskı makinası ya da dış mekan dijital baskı makinası ile alınan dijital baskıları istediğiniz düz yüzeye yapıştırabilirsiniz. Dijital baskılı etiket seçeneği özellikle vitrin ve işyeri dekorasyonunuz için idealdir. Kampanya duyurularınızı ve ürün tanıtımınızı vitrin, cam yazılarıyla daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Şirket araçlarının yan yüzeylerindeki reklamlar için yine dijital baskı etiket kullanılmaktadır. Kullanım alanı çok geniş olan dijital baskılı etiketlerin kullanım alanlarının bir kısmını aşağıda görebilirsiniz.

Alternatif kullanım alanları :

Vitrin yazıları, vitrin dekorasyonu

Cam yazıları

Araç yazıları

Araç giydirme

Bina cephe giydirme

Makina aksesuarları

Tabela ve reklam panoları

Duvar etiketleri

Ev dekorasyonu

Laptop Etiketleri

Dijital baskı makinaları ile, piyasada bulabileceginiz en kaliteli baskıy elde edebilirsiniz. Özellikle 4 renk makinalarla, hayalinizdeki rekleri, reklam ürünlerinizde kolaylıkla elde edebilirsiniz.
Dijital Baskı nerelerde kullanılır?
Günümüzde dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık, promosyon, ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş, tekstil,bayrak firmaları, büyük firmaların yan sanayi kolları artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanları son yıllarda o kadar çok artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir.Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor.

dijitalbaski