+90 262 335 22 24 3e@3ereklam.com

Antetli Kağıt

antet

Antetli Kağıt Nedir

Dijital ve ofset antetli kağıtların iş dünyasındaki yeri oldukça önemlidir. Kurumsallığın en temel unsurlardan biri olduğu iş dünyasında yaptığınız iş kadar bu işi sunuş biçiminiz de dikkat ister. Üretim veya dağıtım ağınız ne kadar iyi olursa olsun ya da verdiğiniz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun müşteriyi size çeken ve kalıcı olmasını sağlayan şey kurumsallık, kendinizi ifade etme biçiminiz ve kullandığınız ürünlerdir. Firmanızın adını ya da logosunu taşıyan ürünlerin farklı, size özgü ve kaliteli oluşu, müşteride güven hissi uyandırır. ‘Doğru firma ile çalışıyorum’ fikrine sahip bir müşteriyi kaybetme olasılığı da oldukça düşüktür.

Firmaların isim ve logolarını taşıyan materyallerin başında antetli kağıtlar gelir. Özellikle büyük şirketlerin dış yazışmalarda kullandıkları dijital ve ofset antetli kağıtlar, hitap ettikleri makama duyulan saygıyı gösterdiği kadar firmanın kendisine duyduğu özsaygıyı da yansıtır. Saygı ve saygınlığın iş dünyasında en geçer akçe olduğu da göz önünde bulundurulursa küçük bir ayrıntı olarak görülen antetli kağıdın önemi daha iyi anlaşılır. İş ilişkiniz bulunan bir şahıs ya da firma ile resmi yazışmalar yaparken antetli kağıt örnekleri kullanarak imajınızı güçlü tutmayı sağlarsınız.

Antetli kağıtlar aynı zamanda firma içi yazışmalarda da kullanılır. Burada amaç hem çalışanlara ciddi bir imaj uyandırmak hem de firmaya aidiyet yaratarak güven hissi oluşturmaktır. Bütün araştırmalar gösteriyor ki çalıştığı firmayı sahiplenen ve firmasına güvenen personelin performansı her zaman daha yüksek olmuştur.

Dijital ve ofset antetli kağıtlar aynı zamanda firmanızın reklamını da yapar. Dış yazışmalarda kullandığınız antetli kağıtlarda logonuz, firmanızın ismi ve iletişim bilgileri bulunur. Bu sayede müşterilerinizin zihninde yer tutarsınız ve ihtiyaç anında akla ilk gelen isim olursunuz. En önemli noktalardan biri ise antetli kağıtların kalitesidir. Sade ve açık renkler kullanılarak tasarlanan antetli kağıt örnekleri, 1. kalite kağıda basılır. Yani en yüksek ya da en yükseğin bir altı seviyede kaliteye sahip olmalıdır. Bu kağıtlar hem elle yazılan yazılarda hem de yazıcılarda yüksek performans gösterirler.