+90 262 335 22 24 3e@3ereklam.com

Firmamız; piyasadaki uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet açığını gidermek amacıyla, 3E Reklam Matbaa Copy Center olarak kurulmuştur. Firmalara ve bireysel müşterilere yönelik, Matbaacılık, Dijital Baskı, Promosyon ürünlerinin baskı ve tasarımı konusunda hizmet verilmektedir.

Matbaacılık; çok geniş bir daldır ve baskı sırasında yapılan tercihler maliyeti çok etkiler. Biz 3E Reklam olarak eğitimli kadromuz ve tecrübelerimizle maliyeti minimuma indirecek karararlar alır, müşterilerimizi daima memnun etmek için çaba sarfederiz. Baskı sırasında ürünün takip ve kontrolüyle ilgilenir, bilimsel anlamda kaliteli ürün baskısı yapılmasını sağlarız. Üretimin tüm sürecinde, kalite kontrol konusunda deneyimli personelimiz baskının kalite standartları dahilinde olması için gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

Çalışma prensibi; olarak müşterilerimizden habersiz hareket etmez, ürünün baskıdan önceki ve baskı sırasındaki durumu hakkında müşterilerimizi bilgilendiririz. Baskıyı gerçekleştirmeden önce daima müşterilerimizden onay alırız. Sonuç olarak kalitesiz ürünleri müşterilerimize sunmayız.

Hizmet verdiğimiz firmaların bir kısmını REFERANSLAR sayfasından görebilirsiniz.

Hızla gelişen dünyamızın sunduğu teknolojik gelişmelere ayak uydurarak çalışmakta olduğumuz müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmet sağlama çabası içerisindeyiz.
Bugün bünyemizde tecrübeli personelimiz ile; müşterilerimize Reklam hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Bilindik müşteri firma ilişkilerinin aksine, samimi ve dürüst bir hizmet sunmak amacıyla çalışıyoruz. Daima sorunlarınızı sorunlarımız kabul ederek size kulak veriyoruz.

Hedefimiz; daha kaliteli ve ileriye dönük yatırımlar yapmak…